Vzdělávání

Žádný učený z nebe nespadl a tak je tomu i v případě Nordic Walkingu – severské chůze. Nabízíme školení, kurzy i ukázky nordic walkingu pro kolektivy.

Školení a kurzy

Myslíme na vzdělávání a rozvoj instruktorů a proto vám nabízíme, ve spolupráci s Rekvalifikačním a vzdělávacím centrem Praha, kurzy pro cvičitele Nordic Walkingu. Garantem kurzů je Mgr. Jiří Bartošík, DiS. – autor české metodiky vzdělávání cvičitelů Nordic Walking. Kurzy jsou plně akreditovány Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Bližší informace o termínech a náplni kurzů najdete v kalendáři ČKNW a přímo na stránkách kurzů, rozlišených podle místa konání na kurzy šumavské a pražské.

Přihlásit na jednotlivé termíny je opět možno vyplněním online přihlášky na stránkách Rekvalifikačního a vzdělávacího centra Praha.

Cena kurzu je 9 700 Kč.

„Severské fitness“

Chcete se dozvědět, jak začít se severskou chůzí? K čemu je Nordic Walking dobrý a jak se mu věnovat tak, aby efekt byl co největší? Jak může Nordic Walking pomoci při rehabilitaci po úrazech nebo při hubnutí?

Pokud ano, pak vám nabízíme novinku z nakladatelství Olympia, brožuru Severské fitness – severská chůze/nordic walking, která je plná kvalitních a potřebných informací o severské chůzi pro začátečníky, pokročilé i instruktory.

Kromě severské chůze – Nordic Walkingu – se kniha věnuje i dalším severským aktivitám. Nordic Joggingu – běhání s holemi a Nordic Bladingu – jízdě na kolečkových bruslích s holemi.

Chtete-li mít brožuru ve vaší knihovně, můžete si ji objednat e-mailem za akční cenu 119 Kč + poštovné (cena je samozřejmě za 1 ks).

kniha