NWT 2015 – 17. května: Březová u Sokolova

Nordic Walking Tour 2015 pokračuje dalším tradičním zastavením, uvidíme se všichni 17. května 2015 v Březové u Sokolova.

Dobrý den přátelé a příznivci zdravého životního stylu. Týden lesů České republiky oslavíme pohybem v nádherné přírodě v okolí Březové u Sokolova. Již tuto neděli 17. května 2015 zde pořádá Český klub Nordic Walking ve spolupráci s místním občanským sdružením Nordic Walker další zastavení celorepublikového projektu.

Tímto vás zveme na velkou prezentační akci Nordic Walking Tour 2015 do Březové u Sokolova.

Kromě prezentace severské chůze Nordic Walking jsou připraveny dvě trasy odstupňované podle délky a náročnosti terénu tak, aby se mohl zúčastnit každý zdravý zájemce. V místě bude zajištěno občerstvení, možnost zapůjčení NW holí a akce bude zakončena tombolou ve které budou slosovány startovní lístky. Pozváni jsou i hosté z německého příhraničí.

Přijďte se seznámit s nejrychleji se rozvíjející volnočasovou aktivitou, která vám pomůže získat kondici, nové přátele a zbavit se přebytečné tělesné hmotnosti způsobem, který vás bude bavit a prospěje vám.

Více informací průběžně najdete na www.nordicwalkingtour.czwww.cknw.cz a na našem Facebooku.

nwt_2015_brezova_u_sokolova

Propozice

Pořadatel: Český klub Nordic Walking o.s.

Spolupořadatelé: WT Concept s.r.o., Nordic Walker

Termín: 17. května 2015

Místo registrace: Výsluní Březová

Prostor startu/cíle: Výsluní Březová

Doprava: vlastní

Trasy:

  • krátká cca 4 km
  • delší cca 9 km

Přihlášky: nejsou nutné, případně pošlete info o účasti na e-mailovou adresu info@cknw.cz, kontaktní tel.: +420 739 086 447 – Radek Douša

Startovné: 50 Kč za účastníka a start, děti do 15 let – zdarma

Půjčovné NW holí: 50 Kč/pár, děti – zdarma

Registrace

17. května 2015, od 9:00 do 10:00

Informace: www.nordicwalker.czwww.nordicwalkingtour.czwww.cknw.cz a www.wtc.cz

Různé:

  • účastníci startují na vlastní riziko
  • pořadatel si vyhrazuje právo v případě nepředvídatelných událostí udělat změny v tomto rozpisu
  • o případném odvolání akce budou účastníci informováni do 15. května 2015 na internetových stránkách

Časový harmonogram:

  • 9:00 – 10:00 – registrace
  • 10:30 – začátek

Zhodnocení

V Březové u Sokolova se v neděli 17. května 2015 vydaly na procházku s NW holemi desítky příznivců Nordic Walkingu. Další zdařilá akce Nordic Walking Tour 2015.

Kdo přišel na start dalšího pokračování Nordic Walking Tour 2015, nelitoval. Celkem pěkné počasí vítalo již od rána příznivce tohoto sportu, kteří přicházeli ve skupinách po celé nedělní dopoledne na start v Březové u Sokolova.

Před 11:00, po základní instruktáži a rozcvičce, vyšly obě skupinky zaregistrovaných účastníků v doprovodu instruktorů Českého klubu Nordic Walking na trasy od 4 do 9 km, podle toho jak si kdo vybral a na co se cítil. Samozřejmostí byla možnost zapůjčení nebo i zakoupení NW holí.

Instruktoři Zdeněk a Petr připravili několik opravdu zajímavých tras pěknou přírodou Slavkovského lesa, což dokládají i přiložené fotografie. Pochodníci se kochali krásnými výhledy jak do krajiny, tak i uprostřed lesů. Cestou byla opět, jak již je na akcích ČKNW pravidlem, velmi dobrá nálada. Účastníci přicházeli do cíle opět ve skupinách až do odpoledních hodin, potom následovala tradiční tombola – losování startovních čísel. Letos vyhrál opravdu každý, kdo se zaregistroval, a tak radost neznala mezí. Spoustu cen do tomboly věnovala firma s outdoorovým oblečením a doplňky – Lasting Sport s.r.o., velmi hodnotnými cenami byly hodinky Swatch, které na každé zastavení NWT 2015 věnovala společnost Garmin Czech s.r.o., dalším doplněním bohaté tomboly byly dárkové tašky od České průmyslové zdravotní pojišťovny, která se též aktivně podílela na průběhu tohoto zastavení.

Velké poděkování patří hlavně organizátorům a partnerům akce: generálnímu partnerovi Lesy ČR, s.p., ale i ostatním partnerům: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Garmin Czech s.r.o., Lasting Sport s.r.o., Nordic Walker, WT Concept s.r.o. a další. Všichni se shodli na tom, že na příští ročník určitě opět přijdou.